Інформація про роботу ГО Київської міської організації УТОС за липень 

Забезпечення продуктовими наборами та іншим.

  1. Видача продуктових наборів -42 шт.
  2. Видача одягу та взуття – 11 чол.

Соціальна робота.

  1. Фізичний супровід незрячого – 18 чол.
  2. Надання побутових послуг з прибирання ремонту та інше –8 чол.
  3. Налагодження технічних засобів, в тому числі встановлення спеціального програмного забезпечення – 2 чол.
  4. Надання послуг перукаря – 5 особам.

Індивідуальні навчання орієнтуванню у просторі –3  чол.

Робота з надання консультацій:

  1. Надання юридичної консультації –15 особи.
  2. Надання інформаційно-організаційних консультацій – 25 чол.
  3. Надання медичної чи будь-якої іншої консультації – 1 чол.

Робота у сфері культури.

  1. Обслуговування бібліотекарем – 326 чол. видано 457 книг.
  2. Відвідання театрів та інших закладів культури – 82
  3. Участь у концерті чи іншому заході у сфері культури – 58.
  4. Інформування про можливість відвідати заклади культури на пільгових умовах –432 чол.

Надавались інформаційно –консультативні послуги з різних питань.

З 1 по 7 липня 25 осіб брали участь у Християнському оздоровчо- реабілітаційному таборі, проведеному за сприянням РО «Служіння незрячим», благодійного фонду «Довір’я» в Будинку милосердя «Стефанія» в селищі Грабовець Івано-Франківської області.

Організовано та проведено чотири екскурсії: до Буковеля, Івано-Франківську, Парку Землі та Хресною дорогою в селищі Старуня.

Силами відпочиваючих провели концерт Подяки.

15 липня  директор УВП №4 УТОС Хіміченко В.Б. та  Голова правління  Бойко О.П. брали участь у засіданні КМО УТОС, яке відбулося на  Київському УВП № 2 УТОС.

21 липня  в офісі ГО «Дніпровська районна організація ветеранів України»  м. Києва брали участь у зустрічі з представниками районного управління поліції з питань взаємодії у боротьбі з шахрайством та іншими протиправними діями стосовно людей старшого віку.

25 липня члени УВП №4 УТОС брали участь у благодійному ярмарку «Світ добра» на озері Радунка в рамках загально міського заходу  FAMILY FISHIN fest – 2026..

 Внесок УВП №4 у загальний збір коштів на придбання багатофункціонального пристрою для бійців штурмового підрозділу «Сафарі» склав 4 410 грн, а загалом під час ярмарку було зібрано 11 200 грн.

30 липня отримали  від Церкви «Еммануїл» 100 продуктових наборів, а від РО ВХМТ «Служіння незрячим» – 288 упаковок рису із соєю.

Працював гурток «Здоров’я». Керівник гуртка Надія Пархоменко надавала послуги з масажу та ЛФК.

Продовжувалась  співпраця з Київським реабілітаційним центром незрячих, підготовлено чергову науково-популярну лекцію «Ярослав Мудрий міфи та реальність».

Готувались публікації про висвітлення діяльності первинної організації для сторінок у соцмережі.

Голова правління Київської міської організації УТОС, Євсев’єв Г.А.