Заступник голови ЦП УТОС

Новосецький Михайло МиколайовичНовосецький Михайло Миколайович, народився 21 листопада 1956 року в селищі Червоне Андрушівського району Житомирської області.

Трудовий шлях та освіта

В 1964 році пішов в 1-й клас Червінської середньої школи, яку закінчив в 1973 році. Після школи вступив на вечірнє відділення до Червоноградського гірничого технікуму на спеціальність  “Підземна розробка вугільних місцезнаходжень”. 07 вересня 1973 року пішов працювати в Червоноградське ремонтно-будівельне управління. В 1974 році закінчивши 1 курс технікуму, за станом здоров’я (хвороба очей) сам покинув навчання, розрахувався з роботи та повернувся до батьків в селище Червоне. З вересня 1974 року навчався у Бердичівському сільськогосподарському профтехучилищі, яке закінчив з відзнакою в серпні 1975 року. Після закінчення ПТУ працював трактористом, помічником комбайнера в Червінському радгоспі. В 1975 році вступив до 2-го Харківського індустріально-педагогічного технікуму, який закінчив 01 липня 1979 року, отримавши спеціальність “Технік-механік, майстер виробничого навчання”. В 1975 році  навчався в університеті суспільних професій по спеціальності „Фізична культура та спорт”, який  закінчив  у березні 1976 року, отримавши кваліфікацію „інструктор зі спорту”. В січні 1980 року прийнятий на роботу слюсарем-складальником  в Одеське учбово-виробниче об’єднання УТОС. З 01 червня 1981 року працював на посаді вихователя робітничого гуртожитка. 11 грудня 1987 року звільнений з Одеського учбово-виробничого об’єднання УТОС за власним бажанням, в зв’язку зі зміною місця проживання. 29 грудня 1987 року прийнятий на роботу слюсарем-складальником в Київське УВП № 4 УТОС. 22 листопада 1989 року переведений на посаду інструктора-методиста з фізкультури та спорту, а 01 липня 1990 року – на посаду голови правління первинної організації УТОС. На цій посаді працює і  по сьогоднішній день. 01 грудня 2001 року призначений інструктором-методистом з фізкультури та спорту по сумісництву.

В жовтні 1982 року закінчив Республіканські курси підвищення кваліфікації УТОС за фахом  “вихователь гуртожитку”. В січні 1989 року закінчив Республіканські курси підвищення кваліфікації УТОС за фахом “інженер з трудової реабілітації сліпих”. У вересні 1991 року закінчив Республіканські курси підвищення кваліфікації УТОС за фахом “організація роботи голів первинних організацій УТОС”. У листопаді 1997 року закінчив Республіканські курси підвищення кваліфікації УТОС за фахом “менеджмент та маркетинг”. В січні 2003 року закінчив навчання в науково-учбовому центрі прикладної інформатики Національної Академії Наук України, отримавши Сертифікат “Інформатика, обчислювальна техніка на основі ІВМ – сумісних персональних комп’ютерів”. В 2004 році  вступив до Відкритого міжнародного університету Україна” на заочне відділення Факультету правознавства та міжнародних відносин за спеціальністю “політологія”. 16 квітня 2009 року закінчив з відзнакою Відкритий міжнародний університет Україна”. У жовтні 2009 року вступив до університету економіки та права „КРОК” на заочне відділення Навчально-наукового Інституту магістерської підготовки та  післядипломної освіти за спеціальністю “Адміністративний менеджмент”.

17 грудня 2010 року закінчив з відзнакою Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та  післядипломної освіти «Університету єкономіки та права КРОК», за спеціальністю “Адміністративний менеджмент”.

Громадська діяльність

Під час навчання 1973-1974 рр. в Бердичівському профтехучилищі обирався комсоргом  групи Т-29. В жовтні 1980 року обраний секретарем комсомольської організації головного підприємства Одеського УВО УТОС. З червня 1981 року – кандидат в члени КПРС, а з червня 1982 року – член КПРС. В жовтні 1981 року обраний секретарем комсомольської організації  Одеського УВО УТОС. 20 червня 1982 року був обраний депутатом Київської районної Ради народних депутатів м. Одеси. В вересні 1982 року обраний головою ради колективу фізкультури Одеського УВО УТОС. В листопаді 1982 року обраний членом партбюро об’єднаної парторганізації Одеського УВО УТОС. В жовтні 1984 року обраний членом профкому головного підприємства Одеського УВО УТОС. В травні 1988 року був обраний головою правління первинної організації Київського УВП № 4 УТОС. В жовтні 1993 року був обраний головою профкому Київського УВП № 4 УТОС. Обирався делегатом 13 та 16 з’їздів УТОС.  Неодноразово обирався членом Київського обласного правління УТОС, членом ревізійних комісій Київських міської та обласної організацій УТОС.

Зараз є членом Центрального Правління УТОС, Реабілітаційної ради при президії ЦП УТОС, та заступником голови комісії з правових питань, кадрового забеспечення та реабілітаційної роботи при президії ЦП УТОС.

16.02.11 обраний головою Київської міської організації УТОС, обраний  членом правління  Київської обласної організації УТОС.

Зараз є членом:

  • Соціальної комісії Громадянського форуму м.Київ;
  • Регіональної комісії по наданню пільг підприємствам всеукраїнських громадських організацій інвалідів;
  • Київського міського комітету доступності;
  • Київської координаційної ради керівників інвалідних організацій.

Склад сім’ї:

 Батько, Новосецький Микола Якович 1927 року народження, колишній працівник Червінського цукрокомбінату. В останні роки свого життя працював обліковцем  на дільниці ім. Рози Люксембург Червінського радгоспу.

Мати, Новосецька Юзефа Антонівна 1936 року народження, колишня сезонна працівниця Червінського цукрокомбінату. Зараз пенсіонерка.

Дружина, Новосецька Алла Леонідівна 1966 року народження, працює в ТОВ «ЕТЕР» начальником цеху швейного виробництва.

Донька Новосецька Ангеліна Михайлівна 1987 року народження, працює в ТОВ «ЕТЕР» менеджером продажу.

Проживає із сім’єю у Києві.