ВІДЕО

Кіт Сергій Васильович взяв участь у програмі «7218»

Перший заступник голови Центрального правління Українського товариства сліпих Кіт Сергій Васильович у червні 2020 року взяв участь у програмі «7218» Телеканалу «D1», яка була присвячена незрячим людям.

Олексій Скрипаченко прийняв участь у ранковому шоу та розповів про інклюзію у Вінниці та рівень зручності у місті для людей з порушеннями зору (UA: Вінниця, ефір від 15.10.2019)


Програма «Віч-на-віч» Хмельницької муніципальної  телерадіокомпанії «Місто» за участі директора Хмельницького УВП УТОС Сергія Кириченка (ефір від 15.04.2019)

Програма Радіо Голос Столиці за участі заступника голови ЦП УТОС Новосецького Михайла Миколайовича (ефір від 19.10.2018)

ПРОГРАМА «ВІЛЬНОДУМЦІ» ПРО НЕЗРЯЧИХ

13 жовтня 2018 року на Радіо НВ вийшла в ефір програма «Вільнродумці», в якій порушувались питання про життя та проблеми незрячих людей в Україні. На запитання ведучих відповідала член Президії ЦП УТОС, директор Республіканського будинку звукозапису і друку Українського товариства сліпих, головний редактор Об’єднаної редакції періодичних видань Українського товариства сліпих «Заклик» Наталя Щербань. Пропонуємо вашій увазі відеозапис цієї програми.

Кіт Сергій Васильович взяв участь у програмі «Почуй мене»

Перший заступник голови Центрального правління Українського товариства сліпих Кіт Сергій Васильович взяв участь у програмі «Почуй мене» Телеканалу «ДніпроTV», яка була присвячена незрячим людям.

Програма «На «олівці» без ратуші» за участі заступника голови ЦП УТОС Новосецького Михайла Миколайовича (ефір від 28.11.2017)


Обласний огляд конкурс художньої самодіяльності, Запоріжжя, 2019


ЕРУДИТ 2019 у Києві

ЕРУДИТ 2018 у Києві


Урочистий концерт в клубі Київського УВП №1 УТОС, присвячений 85-річчю Українського товариства сліпих

Міський реабілітаційний захід, який був присвячений Міжнародному дню Білої тростини та 85-річчю з дня заснування Українського Товариства сліпих відбувся 18 жовтня 2018 року.


Урочистий концерт в клубі Дніпровського УВП УТОС, присвячений 85-річчю Українського товариства сліпих

Урочистий концерт в клубі Краматорського УВП УТОС, присвячений 85-річчю Українського товариства сліпих та 65-річчю Краматорського УВП УТОС


Урочистий концерт у Львові, присвячений 85-річчю Українського товариства сліпих


Урочистий концерт в клубі Київського УВП №4 УТОС, присвячений 60-річчю Київського УВП №4 УТОС


З любов’ю до життя

4 жовтня 2017 року учасники художньої самодіяльності Київського УВП № 4 УТОС взяли участь в ІV відкритому районному пісенному конкурсі «З любов’ю до життя»


Концерт у Києві, присвячений відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю (04 12 2015)