Заходи УТОС

У Києві відбулись заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

2 грудня 2021 року в актовому залі Київського УВП №4 УТОС відбулися заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Незрячі кияни відзначили 88-му річницю з дня заснування УТОС

Столична організація УТОС відзначила на своєму міському заході 88 років з дня заснування Товариства. В доповіді заступника голови ЦП УТОС М. Новосецького відзначалось, що в таких містах як Харків, Київ, Одеса, Кам’янець-Подільський артілі, майстерні, кооперативи незрячих були засновані ще в середині 20-х років минулого століття, а ось держава своєю Урядовою постановою офіційно визнала УТОС лише 4 червня 1933 року. Відзначалось, що на сьогодні в Товаристві є проблеми і що наша держава сьогодні знаходиться в скрутному становищі, а УТОС є її невід’ємною частиною, але була висловлена надія, що поступово все налагодиться і Товариство буде розвиватись.

Після урочистої частини відбувся концерт гурту «Завжди зелені». Родзинкою концерту була зустріч з дуже відомим композитором Володимиром Бистряковим.

Це дійство відбувалось 18 червня в актовому залі Київського УВП 4 УТОС з нагоди 88ї річниці з дня створення УТОС. Гурт “Завжди Зелені” з лідером Андрієм Івановим, виконали свої найкращі пісні і заспівали одну з пісень на вірш поета Євгена Познансього. Гостем був Володимир Бистряков. По завершенні концерту, відвідувачі залишились дуже задоволеними.

У Львові відбувся концерт з нагоди 88 річниці з дня створення УТОС


Онлайн-фестиваль для людей з інвалідністю «Від серця до серця»

У Львові відбувся кулінарний конкурс «Галицька господиня» для незрячих. Цього року кулінари з вадами зору готували кондитерські вироби. У конкурсі взяло участь 15 учасників, серед них двоє чоловіків. Переможців обирали за двома основними критеріями – зовнішній вигляд та смак. Кулінарні змагання відбулися у приміщенні спецбібліотеки УТОС.


Єдиний в Україні оркестр незрячих сопілкарів «Фольклор» Кам’янець-Подільського УВП УТОС під керівництвом Сергія Касприка прийняв участь у фолькльорно-етнографічному фестивалі «Нетлінна спадщина глибин Дністра», який відбувся 5 червня 2021 року в м. Кам’янець-Подільський.


Онлайн-фестиваль для людей з інвалідністю «Від серця до серця»

Член Українського товариства сліпих Максим Варфоломєєв закоханий у пісню, тож усе своє життя і у хвилини радості. і у хвилини смутку співає. На онлайн-фестивалі він представив свою улюблену пісню «Зачаровані слова».

Ансамбль клубу Полтавського УВП УТОС взяв участь у творчому онлайн-конкурс для людей з інвалідністю

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді презентує виступи учасників міського творчого онлайн-конкурсу для людей з інвалідністю «Жінка наче те весняне сонце, нам дарує світло і тепло».

Учасником конкурсу став і ансамбль клубу Полтавського учбово-виробничого підприємства «Полтаваелектро» Українського товариства сліпих». Ансамбль представляє пісню «Тиха вода».

Кіт Сергій Васильович взяв участь у програмі «7218»

Перший заступник голови Центрального правління Українського товариства сліпих Кіт Сергій Васильович у червні 2020 року взяв участь у програмі «7218» Телеканалу «D1», яка була присвячена незрячим людям.

Гала-концерт переможців всеукраїнського конкурсу
в жанрі вокалу серед членів УТОС (Київ, 27.11.2019)


Олексій Скрипаченко прийняв участь у ранковому шоу та розповів про інклюзію у Вінниці та рівень зручності у місті для людей з порушеннями зору (UA: Вінниця, ефір від 15.10.2019)


Програма «Віч-на-віч» Хмельницької муніципальної  телерадіокомпанії «Місто» за участі директора Хмельницького УВП УТОС Сергія Кириченка (ефір від 15.04.2019)

Програма Радіо Голос Столиці за участі заступника голови ЦП УТОС Новосецького Михайла Миколайовича (ефір від 19.10.2018)

ПРОГРАМА «ВІЛЬНОДУМЦІ» ПРО НЕЗРЯЧИХ

13 жовтня 2018 року на Радіо НВ вийшла в ефір програма «Вільнродумці», в якій порушувались питання про життя та проблеми незрячих людей в Україні. На запитання ведучих відповідала член Президії ЦП УТОС, директор Республіканського будинку звукозапису і друку Українського товариства сліпих, головний редактор Об’єднаної редакції періодичних видань Українського товариства сліпих «Заклик» Наталя Щербань. Пропонуємо вашій увазі відеозапис цієї програми.

Програма «На «олівці» без ратуші» за участі заступника голови ЦП УТОС Новосецького Михайла Миколайовича (ефір від 28.11.2017)


Обласний огляд конкурс художньої самодіяльності, Запоріжжя, 2019


ЕРУДИТ 2019 у Києві

ЕРУДИТ 2018 у Києві


Урочистий концерт в клубі Київського УВП №1 УТОС, присвячений 85-річчю Українського товариства сліпих

Міський реабілітаційний захід, який був присвячений Міжнародному дню Білої тростини та 85-річчю з дня заснування Українського Товариства сліпих відбувся 18 жовтня 2018 року.


Урочистий концерт в клубі Дніпровського УВП УТОС, присвячений 85-річчю Українського товариства сліпих

Урочистий концерт в клубі Краматорського УВП УТОС, присвячений 85-річчю Українського товариства сліпих та 65-річчю Краматорського УВП УТОС


Урочистий концерт у Львові, присвячений 85-річчю Українського товариства сліпих


Урочистий концерт в клубі Київського УВП №4 УТОС, присвячений 60-річчю Київського УВП №4 УТОС


З любов’ю до життя

4 жовтня 2017 року учасники художньої самодіяльності Київського УВП № 4 УТОС взяли участь в ІV відкритому районному пісенному конкурсі «З любов’ю до життя»


Концерт у Києві, присвячений відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю (04 12 2015)