До Національного тижня безбар’єрності: 26 травня: Захід щодо цифровізації Полтавської громади. Наша організація долучилася до обговорення впровадження доступних цифрових рішень. Детальніше: https://www.facebook.com/share/p/1BxhCq7Qo5/ та https://www.facebook.com/share/p/18vdPPFpKo/ 27 травня: Експрес-моніторинг доступності бібліотеки імені Івана Петровича Котляревського. Ми взяли участь у перевірці простору на відповідність нормам доступності та безбар’єрності. Детальніше: https://www.facebook.com/LuganskiyOblasnyiCentrMolodi/posts/pfbid02JqtF9u4VhGMAHWpot1Ci68bJ1brkE3EsHniLuLmL6MXa1V7v354orGkgbJakdu52l 28 травня: Круглий стіл, присвячений питанням зручної навігації.…