Пішов з життя президент Європейського союзу сліпих, професор Родольфо Каттані

професор Родольфо Каттані

Українське товариство сліпих у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті президента Європейської спілки сліпих, професора Родольфо Каттані.

Родольфо Каттані, народився в 1941 році, отримав університетський ступінь з філософії Болонського університету. Він 13 років працював шкільним учителем і майже 20 років був директором Італійської національної бібліотеки для сліпих.

З 1992 по 1996 рік Родольфо Каттані був віце-президентом Всесвітнього союзу сліпих, а з 1997 по 2019 рік очолював комісію Європейського союзу сліпих зі зв’язків з Європейським союзом. У 2019 році Родольфо Каттані був обраний президентом Європейського союзу сліпих.

Висловлюємо свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям померлого. Несподівана смерть професора Родольфо Каттані — втрата для рідних, близьких, для колег і друзів. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка  чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.

Смерть професора Родольфо Каттані — це значна втрата для спільноти людей з інвалідністю по зору та колег. Родольфо Каттані був провідником для людей з порушеннями зору, опорою та підтримкою для осіб з інвалідністю на міжнародному рівні. Справи, які започаткував Родольфо Каттані обов’язково знайдуть своє продовження. Людина живе стільки, скільки про неї пам’ятають.

Вічна пам’ять!

З повагою та співчуттями,

голова Українського товариства сліпих, Владислав Більчич