XXVII спартакіада спортивних ігор Рівненщини!

09-10 вересня 2023 року в Рівненському регіональному центрі  «Інваспорт», відбулися ХХVII спортивні ігри Рівненщини серед осіб з інвалідністю, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Спортсмени з порушеннями зору змагалися в шашки – 64 та шахи. З дванадцяти нагород дев’ять вибороли утосівці, з них сім представники Рівненської ВПО УТОС.

Найкращими шахістами серед чоловіків виявилися представники Березнівської ПО УТОС: «золото» виборов – Сергій Касянець, «бронза» за – Олександром Протасевичем, а серед жінок -шахісток кращі виявилися представниці Рівненської ВПО УТОС: «золото виборола – Світлана Павлюк, «срібло» – Галина Никитюк.

Найкращими шашистами стали представники Рівненської ВПО УТОС: серед жінок на п’єдесталі всі три місця, а саме: 1-ше місце – Галина Никитюк, 2-ге – Катерина Матковська, 3-тє – Антоніна Озарчук, серед чоловіків золото виборов – Костянтин Асєєв, а срібло – Петро Озарчук.

Нагороди знайшли достойних переможців та призерів обласних змагань. Вітаємо наших шахістів та шашистів – переможців та призерів – з такими чудовими досягненнями й бажаємо їм нових перемог.