Мешканка Немирова вісім разів перемогла на виборах. Очолює осередок товариства сліпих  

фотографія Тетяни Швець

72-річна Тетяна Швець – голова Немирівської територіальної організації УТОС. До неї входять вісім колишніх районів. Головує в осередку із 1985 року. А вибори щороку. Таким чином жінка встановила унікальний рекорд: її обирали на посаду вісім разів поспіль. Бо люди із порушеннями зору цінують її роботу і довіряють.  

Тетяна Василівна закінчила Немирівське педучилище, працювала у дитсадку вихователькою. У 1984 році через різке погіршення зору пішла із цієї роботи, оформила інвалідність.   

– На певний час, із 1988 по 1990 роки, я майже осліпла. Але після лікування у кваліфікованого професора у Києві відновила 50 % зору. Нині знову зір трохи погіршився, близько 30 % від норми, – розповідає Тетяна Швець.                  

До початку широкомасштабного вторгнення росії  Тетяна Швець отримувала за свою роботу мінімальну зарплатню. Нині продовжує допомагати людям із порушеннями зору на громадських засадах.

– Платно чи безкоштовно, але я буду допомагати незрячим до кінця свого життя. Нікому не відмовляю у допомозі. Навіть вночі готова надати консультацію, допомогти хоча б словом. За це люди мене поважають, – наголосила Тетяна Швець. 

Чоловік Тетяни нещодавно помер. У неї є син Вадим, колишній правоохоронець,  нині на групі інвалідності, 28-річна онучка Лілія під час війни виїхала до Німеччини.   

Пресцентр Вінницької обласної організації УТОС