ГО «Харківська обласна організація УТОС» інформує про роботу у грудні

Досить активним був грудень для ГО «Харківська обласна організація УТОС».

Завдяки налагодженій співпраці з ADRA Ukraine більше 300 членів Організації отримали набори продуктів харчування.

Продовжується наше співробітництво з БО «БФ «Світанок України», волонтери якої здійснюють адресну доставку продуктових наборів. Це вже четвертий подібний захід у цьому році. Особливо важливим він є для тих, кому самому важко виходити з дому через стан здоров’я або вік, чи хто не має рідних, друзів або знайомих, які б могли їх супроводжувати до місць видачі гуманітарної допомоги.

Відбулися 3 зустрічі з представником ВХМТ «Місія служіння незрячим» Сергієм Ачкасовим, на яких були присутні близько 100 осіб з інвалідністю.Головна мета цих заходів – психологічна підтримка людей, підвищення їх резильтності у несприятливих життєвих обставинах під час війни. А додатковим бонусом виступили продуктові набори, які отримали усі присутні на цих зустрічах.

В результаті негоди на початку грудня 2023 року ушкоджень зазнав дах гуртожитку Українського товариства сліпих, у зв’язку з чим було ініційовано звернення до Харківського міського голови Ігоря Терехова з проханням допомогти усунути цю проблему. Відповідна комісія прибула на місце, обстежила будівлю за адресою м. Харків, вул. Коцюбинського, 13 та прийняла рішення про проведення необхідних ремонтних робіт. Єдине, що пригальмовує цей процес – несприятливі погодні умови, які заважають проведенню якісного ремонту.

Facebook-сторінка Харківської обласної організації УТОС протягом грудня, як, власне, й в інші місяці, інформує своїх підписників про можливості отримання різноманітної гуманітарної допомоги у Харкові та Харківській області, про поточні зміни у законодавстві, що стосуються соціального захисту населення, про заходи, в яких беруть участь представники нашої Організації.

Микола Дубов, голова Харківської ОО УТОС