За тиждень до нападу Російської Федерації на Україну, співробітники Реабілтаційного центру Українського товариства сліпих облаштували підвал Центру, створили спальні місця з матрацами і ковдрами, заздалегідь приготували питну воду, запаси їжі, ліки. У Центрі знаходилось 8 незрячих осіб, які були змушені ночувати у підвалі. Тут всі разом ми долали емоційну напругу і співали гімн України. Спочатку…