Незряча поетеса і дует «Сузір’я» на творчому вечорі читали вірші про війну і кохання

До Дня вишиванки на Вінницькому УВП УТОС влаштували творчий вечір запрошених гостей. Виступав вокальний дует «Сузір’я» з Самгородецької громади (Козятинський район). Це сімейна пара — Ольга Балецька і Петро Остапчук.

Також своєю творчістю поділилася тотально незряча поетеса Людмила Дворніцька з села Медведівка, що на Козятинщині. Вона є учасницею Всеукраїнських фестивалів творчості людей з обмеженими можливостями, переможницею фестів «На крилах натхнення», «Багряна осінь на Поділлі», Всеукраїнського огляду-конкурсу (в номінації «Інтимна лірика»), авторкою поетичної збірки «Світ любові моєї».

Ольга Балецька і Людмила Дворніцька читали власні вірші. А дует «Сузір’я» під гитару виконував самодіяльні вокальні твори. Вони стосувалися різних тем: війни, рідного села, життя, кохання, релігії.

На зустрічі із бардами були працівники вінницького підприємства незрячих і територіальних організацій УТОС. Значна частина із них була вдягнена у вишиванки.

Колективна фотографія

— Тепер у відповідь плануємо дати концерт на Козятинщині. Вже маємо попереднє запрошення, — сказала художній керівник колективу художньої самодіяльності підприємства УТОС Наталя Слюсарчук.

Директор Вінницького УВП УТОС Костянтин Ільніцький нагадав, що творчі виступи під час війни є дуже важливими, особливо людям з особливими потребами. Такі концерти надихають людей, додають їм впевненості у майбутньому у нинішній важкий період.

Джерело: vn.20minut.ua