Співпраця Хмельницької обласної організації УТОС з Товариством Червоного Хреста та відзначення Дня Єднання

14.02.2024  волонтери Товариство Червоного Хреста України в Кам’янець-Подільському надавали гуманітарну допомогу членам Хмельницької обласної організації Українського Товариства Сліпих (УТОС), які проживають у Камʼянець-Подільській ТГ.
126 членів організації, які є людьми з інвалідністю по зору, отримали продуктові набори та транзитні набори від Червоного Хреста України.
Видача допомоги відбувалася у приміщенні УТОС, де в комфортних умовах волонтери здійснювали видачу, а бенефіціари отримувади допомогу.
Це лише початок співпраці: за попередньою домовленістю між організаціями, до підписання готується Меморандум про співпрацю.
Щира подяка волонтерам за підтримку та співпрацю.
У п’ятницю, 16 лютого, в Україні відзначають молоде державне свято – День єднання, започаткований президентом України Володимиром Зеленським у 2022 році на тлі підготовки Росії до вторгнення.
Цього року День єднання святкується втретє в історії. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни це свято набуло особливого сенсу.
Але свої традиції та звичаї мають члени Кам’янець-Подільської ТПО УТОС Хмельницької обласної організації УТОС.  До кожного державного свята,  голова обласної організації, Василь Бурбан разом представниками інваспарту м. Кам’янець-Подільський організовує турнір з шахів.

Цьогоріч, на турнірі з шахів в УТОСі зібрались не тільки особи з вадами зору, але і особи з інвалідністю інших нозологій. Так і пройшов перший чемпіонат міста з шахів серед осіб з інвалідністю.
Всі шахісти отримали задоволення від гри та спілкування. А найкращі ще й призи.
Бажаємо, щоб усі ми – українці, які вірять у перемогу та наближають її всіма силами – були здоровими, рішучими та вмотивованими! І нехай наша єдність дарує нам крила у найважчі часи!
Разом до перемоги!
Василь Бурбан, голова Хмельницької ОО УТОС