НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ ВІД ГОЛОВИ ЦП УТОС В.М.БІЛЬЧИЧА

Шановні друзі!

Ось ми вже наближаємося до Нового, 2018 року. Аналізуючи рік , що минає, хотів би зазначити, що 2017 рік був складний, як для нашої країни так і для Українського товариства сліпих. Важка політична та економічна ситуація в Україні впливає і на життєдіяльність нашого Товариства. Але всіма можливими та неможливими силами ми відстоюємо та зберігаємо наш УТОС.

У 2017 році, незважаючи на всі труднощі, ми втілювали у життя рішення та завдання XVII з’їзду УТОС, за якими продовжують працювати виробнича і непромислова сфери нашої організації.

Цього року нам вдалося не лише зберегти бюджетне фінансування невиробничої сфери УТОС,а й завдяки зустрічам з представниками влади, домогтися його збільшення. Також були збережені пільги для наших підприємств і взагалі для людей з інвалідністю по зору. Вирішуючи проблемні питання нашого Товариства, апарат та Президія ЦП УТОС впродовж року багаторазово проводила виїзні засідання та пленуми на підприємствах УТОС в різних регіонах України, під час яких відбувалися зустрічі з трудовими колективами підприємств і вирішувалися питання на місцях.

Треба сказати, що УВП та УВО УТОС, у цих важких умовах, все ж таки працюють, забезпечуючи роботою незрячих людей. А також ведеться робота з оновлення молодими керівними кадрами наших підприємств.

Я сподіваюсь, що у наступному, 2018 році, фінансування невиробничої сфери УТОС збережеться у такому ж обсязі. І все, що досягнуто в цьому році, буде продовжувати функціонувати і примножуватись.

Я вдячний усім керівникам і працівникам Товариства за самовіддану і відповідальну працю на благо УТОС. Сьогодні, в епоху змін та складних соціальних реформ, які можуть негативно позначитись на діяльності нашого Товариства, ми повинні об’єднувати і консолідувати свої сили, щоб зберегти все надбане, збудоване і напрацьоване за нашу славетну восьмидесятип’ятилітню історію. Лише разом у єднанні та взаєморозумінні ми зможемо відстоювати перед владою наші права та інтереси.

Особисто від себе і від імені Апарату і Президії Центрального правління УТОС щиро вітаю всіх членів Товариства і ваші родини з Новорічними та Різдвяними святами. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди у ваших оселях, надії у стабільне та процвітаюче майбутнє нашого Товариства!

Нехай Господь Бог береже усіх вас.

З повагою, голова Центрального правління УТОС

В. М. Більчич