Світлини Полтавської ТПО УТОС за серпень 2023 року

За підтримки Всеукраїнського християнського місіонерського товариства «Служіння незрячим» відбулися заходи духовної підтримки, які 3 серпня 2023 року відвідало 26 осіб, 17 серпня 2023 року – 25 осіб, та 31 серпня 2023 року – 23 особи. Під час заходів люди молилися, спілкувалися, чаювали, розбирали слово Боже, прославляли Бога піснями.

Колективна фотографія

3.08.2023р. Захід соціальної підтримки, під час якого люди отримали продуктові набори, з розрахунку один на родину.  (20 родин)

22.08.2023р. Відбулися такі заходи:

Розважальна програма для дітей, батьки яких є членами Полтавської ТПО УТОС, з елементами духовної підтримки. Захід провели представники Місії. Наприкінці програми 22 дитини отримало розкішні подарунки. У заході взяло участь – 28 осіб.

Колективна фотографія

Колективна фотографія

Зустріч-знайомство членів Полтавської ТПО УТОС, які мають дітей до 14 років (19 осіб).

Колективна фотографія

Солодкий стіл для членів Полтавської ТПО УТОС та їхніх дітей, (47 осіб)

18.08.2023 р. захід «Літня шафа» (20 осіб відвідали Соціальний гардироб Центру громадського здоров’я).

 

Соціальна робота:

14 Членів Полтавської ТПО УТОС, у яких погіршився стан здоров’я, з причин, обумовлених перебуванням у стресі та з інших причин, пов’язаних з негативним впливом війни. отримало грошову допомогу від Національної асамблеї Осіб з інвалідністю України.

3 члени організації отримало допомогу на лікування від Полтавської міської ради, завдяки співпраці Голови Правління Полтавської обласної організації УТОС з Депутатами Полтавської Міської Ради, Тетяною Годяк та Оксаною Деркач, які лобіювали інтереси трьох зазначених потребуючих, які перенесли оперативне втручання і потребують відновлення. Один з потребуючих з березня цього року переніс 6 операцій..