УТОС ЗАПРОШУЄ НА ЗАХІД ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СЛІПИХ

Українське товариство сліпих до Міжнародного дня сліпих, який незрячі світу відзначають 13 листопада, організовує урочисту зустріч людей з інвалідністю по зору з незрячими паралімпійцями , а також з іншими незрячими спортсменами, які досягли визначних успіхів у спорті.

Мета цього заходу вшанувати наших незрячих героїв та на їх прикладі показати молоді з інвалідністю, що люди з незламним духом і вірою у власні сили долають будь-які бар’єри у житті. І в цьому насамперед їм допомагає спорт. Цей захід передбачає висвітлення популяризації і доступності різних видів спорту для людей з порушеннями зору.

На цей захід запрошені: Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Сушкевич В.М., голова КМДА Кличко В.В., представники Міністерства соціальної політики України, представники Інваспорту, а також відомі музиканти і представники ЗМІ.

Партнерами заходу є :Національна Асамблея інвалідів України, Національний комітет спорту інвалідів України та Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії».

Зустріч відбудеться 14 листопада 2016 року о 12.00 за адресою:

Готель «Прем’єр Палац», бульвар Тараса Шевченка, 7/29, зал «Софіївський Гранд Хол».

Контактний телефон: 068-306-08-28 Наталя