Пішла з життя Раєва Валентина Миколаївна

Раєва Валентина Миколаївна

Кропивницьке УВП УТОС з глибоким сумом сповіщає, що 2 липня 2022 року передчасно на 64 році життя пішла у вічність Раєва Валентина Миколаївна, голова правління виробничої первинної організації Кропивницького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих.

Валентина Миколаївна майже все своє життя присвятила УТОСу, поступивши в 1975-му році простою різноробочою. Працюючи на підприємстві, вона продовжувала навчання. Також приймала активну участь у життєдіяльності УТОСу – була членом товариського суду, неодноразово обиралася кандидатом у провком.

В 2004-му році Валентина Миколаївна була обрана на посаду заступника директора з соціальних питань. Маючи чуйне серце, завжди сумлінно виконувала довірену їй справу.

Невеликий період часу Валентина Миколаївна працювала директором підприємства. Будучи незрячою, але при цьому залишаючись комунікабельною, допомагала багатьом незрячим у вирішенні усіляких побутових та соціальних проблем.

Паралельно з основною роботою, Валентина Миколаївна активно займалася громадською організацією «Спілка незрячих», опікувалася діяльністю гуртків і непромисловою сферою підприємства.