Вінницькі незрячі подякували місцевій владі за турботу

22 листопада 2017 року у приміщенні Вінницької міської ради відбулася зустріч між Вінницькім міським Головою Сергієм Моргуновим і керівництвом громадської організації та підприємства сліпих.

“У Вінницьких людей з інвалідністю по зору є людина, яка реально допомагає нам у нашому нелегкому житті, а також дослухається до потреб нашого сьогодення”, – зазначає голова Вінницької обласної організації УТОС Борис Перепеличний.

“Сьогодні ми з задоволенням вручили подяку Сергію Анатолійовичу, який докладає чимало своєї особистої уваги до незрячих та слабозорих людей нашого міста”, – додав радник міського голови з соціальних питань та прав людей з інвалідністю по зору Костянтин Ільніцький.

Вінницькі незрячі подякували місцевій владі за турботуНа сьогоднішній день, для незрячих Вінниці існує ціла низка суттєвих соціальних програм, а також планується ще декілька інноваційних покращень завдяки спільним напрацюванням Вінницького комітету доступності до об’єктів інфраструктури маломобільних груп населення з представниками Українського товариства сліпих.