Дніпропетровська обласна організація УТОС інформує про свою роботу у липні

У липні 2023 року продовжилась співпраця з багатьма організаціями для отримання гуманітарної допомоги членами первинних організацій УТОС м. Дніпра та Дніпропетровської області.

В Дніпропетровській територіально-первинній організації 40 членів Українського товариства сліпих одержали від благодійних фондів та інших спонсорів продуктові набори та олію, для 7 осіб з інвалідністю, які знаходяться в скрутному матеріальному становищі, підготували документи на одержання матеріальної допомоги від ГС “ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України”.

Відбулася зустріч членів Краматорської ТВПО УТОС з пастером “Міссія незрячих” з міста Харків, посприяли цій зустрічі представники церкви “Ковчег спасіння”. Захід відвідали 52 особи.

Після завершення проповіді пастер “Міссія незрячих” роздав усім бажаючим плеєри з релігійними аудіо записами. Також було надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

В Констянтинівській ТПО 25 членів УТОС отримали продуктові набори від Євангельських християн-баптистів, 20 осіб з інвалідністю – від Православної церкви, 34 особи – від Фонду допомоги незрячих інвалідів м. Харків, 70 осіб одержали продуктові набори від інших спонсорів, 10 членів УТОС отримали плеєри з озвученною релігійною літературою, одній особі видали тифломагнітолу, придбану спонсорами для читання озвученої літератури, 2 незрячим особам допомогли встановити квартирні телефони.

У Нікопольській ТПО продовжили організовувати надання особам з інвалідністю по зору гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів і бутильованої питної та технічної води. У Нікополі її отримують 37, а в Марганці 24 особи. Ситуація з питною водою залишається напруженою.

Також у Нікополі продовжено проведення громадських робіт по супроводу для 10 осіб.

На підприємстві Дніпровського УВО “ЛУЧ” УТОС працівники продовжують отримувати гарячі обіди та гуманітарну допомогу, на Дніпровському УВП УТОС члени організації отримують продуктові набори.

Всі первинні організації проводять велику роботу по забезпеченню членів УТОС гуманітарною допомогою.
Особи з інвалідністю по зору дуже вдячні всім небайдужим людям за турботу до них в такий важкий час. Але обсяг гуманітарної допомоги значно зменшився та отримати стає її все складніше.

Три рази на тиждень працює бібліотека, постійно в телефонному режимі ведеться інформування, консультування, допомога в написанні, оформленні заяв та інших документів, моральна підтримка всіх членів УТОС, хто її потребує, продовжується допомога в евакуюванні.

Проводяться наради активу на платформі ZOOM, робота в налаштуванні телефонів, допомога та навчання в їх користуванні та багато іншого.

Василь Горбенко, голова Дніпропетровської ОО УТОС