Світлини Полтавської ТПО УТОС за липень 2023 року

За підтримки та участі представників та партнерів Всеукраїнської місії служіння незрячим відбулися такі заходи:

Заходи духовної підтримки: шостого та двадцятого липня у Полтаві, дев’ятнадцятого у Решетилівці; Заходи соціальної підтримки, під час яких люди отримали продуктові набори, а саме 19 липня. м. Решетилівка – 10 осіб, 20 липня.  м. Полтава – 36 осіб, у т. ч. 7 осіб які, окрім порушення зору мають додаткові порушення (2 – порушення у роботі ОРА, 5 – порушення слуху).

Фотографія з заходу

У Полтавській обласній науковій універсальній бібліотеці для членів організації та їхніх дітей проведено 2 майстер-класи з арт-терапії: 13.07.2023 р. р«Поробка із сіна» (12 осіб), 27.07.2023 р. «Поробка із кінетичного піску» (11 осіб).

21 липня. Захід “Літня шафа”. 20 осіб відвідало соціальний гардероб, до якого членів організації запросили партнери Центр громадського здоров’я.

28 липня відбулася робоча зустріч-знайомство з Регіональним координатором взаємодії з громадськістю уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області – Бежою Сергієм Євгенійовичем. У заході взяло участь 30 осіб. Сергій Євгенійович проінформував про особливості взаємодії з громадськістю команди Представника уповноваженого з прав людини в Полтавській області – Владислава Носенка; пояснив алгоритми звернення громадян до різних громадських інституцій, у т.ч. Міська рада, Управління соцзахисту, поліція. А також розповів про подальші заходи, які повинні вживати громадяни, якщо стикаються з бездіяльністю відповідних владних структур, отримують відписки, замість вирішення проблемних питань. Пан Сергій роз’яснив, у яких випадках і у який спосіб можна звернутися до Регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області. Домовились про співпрацю.

Зустріч з регіональним координатором уповноваженого Верховної Ради