Ерудит – гра для справжніх інтелектуалів

24 квітня 2014 року в клубі Київського учбово-виробничого підприємства №4 Українського товариства сліпих був проведений міський інтелектуально-розважальний реабілітаційний захід – гра «Ерудит». У ній взяли участь представники шести підприємств та організацій УТОС. Було представлено м. Київ та область, хоча запрошували й інших представників УВП та ТПО УТОСу, які, на жаль, не змогли приїхати.

Такі інтелектуальні конкурси проводяться в м. Києві вже не один рік. Мета подібних заходів – підвищення інтелектуального рівня незрячих учасників, налагодження щирих стосунків серед членів організацій УТОС, обмін досвідом, спілкування інвалідів по зору, знайомство одне з одним, тощо.

Цього року в інтелектуальній грі «Ерудит» взяло участь шість команд: команди Київського УВП №1, Київського УВП №2, Київського УВП №4, Білоцерківського УВП та ТПО, та команда з м. Обухова. Гра була напруженою та цікавою. Організатори підібрали хороші запитання з різних галузей знань. В окремий тур були винесені дотепні запитання. Переможцем гри стала команда Київського УВП №4 «Титани», на другому місці – команда «Вікторія» з Білої церкви, третє місце зайняла команда Київського УВП №2 «Білий кінь».

Правління Київської міської організації УТОС давно мріє, щоб різні інтелектуальні конкурси та ігри частіше проводились в між командами різних ТПО та УВП УТОС. Це було б дуже цікаво для інвалідів які багато читають, багато знають і в цілому є інтелектуальними високоосвіченими людьми.

Добре було б, якби анонси про різні конкурси, фестивалі, ігри, конференції які проводять деякі обласні організації публікувались на сайті УТОС, щоб всі про це знали і, по можливості, могли б брати в них участь. Зрозуміло, що для цього потрібні кошти але якщо про це будемо знати на початку року, то, можливо, і гроші б знайшлися. Знаємо, що багато заходів проводять обласні організації Луцької, Харківської, Львівської, Чернівецької областей та можливо деякі інші підприємства.

Хотілося б, щоб подібні заходи проводились на всеукраїнському рівні, адже це, справді, посприяло би згуртуванню людей, підвищенню їх самооцінки, виявленню справжніх інтелектуалів серед незрячих, допомогло б людям в налагодженні особистих зв’язків та знайомств тощо.

Фотографії підчас заходу (24.04.2014)

Фотографії підчас заходу (24.04.2014)

Фотографії підчас заходу (24.04.2014)

Фотографії підчас заходу (24.04.2014)

Фотографії підчас заходу (24.04.2014)

Фотографії підчас заходу (24.04.2014)