Відбувся VII Пленум ЦП УТОС

25 березня 2014 року у Києві відбувся VII Пленум Центрального правління Українського товариства сліпих. Робота пленуму розпочалась з доповіді Голови ЦП УТОС В.М.Більчича. Члени ЦП УТОС підвели підсумки роботи системи УТОС за 2013 рік та визначились з завданнями на 2014 рік. Члени ЦП УТОС розглянули стан виконання бюджету УТОС в 2013 році та затвердили бюджет УТОС на 2014 рік.

Члени ЦП УТОС заслухали інформацію начальника відділу кадрів ЦП УТОС Клецко П.В. про роботу Президії ЦП УТОС за період між VІ і VІІ Пленумами Центрального правління УТОС, роботу Президії ЦП УТОС схвалили, Постанови та рішення Президії ЦП УТОС затвердили.

Рішенням VII Пленуму ЦП УТОС створено Комісію для вирішення питань діяльності кримських підприємств і організацій  УТОС та затверджено її персональний склад.

Рішенням VII Пленуму ЦП УТОС збільшено чисельність складу президії ЦП УТОС і встановлено її у кількості 15 осіб.

До складу Президії ЦП УТОС були обрані:

Фестрига Іван Степанович – члена Центрального правління, голова Чернівецької обласної організації УТОС, голова Ради голів обласних організацій;

Васін Сергій Анатолійович – член Центрального правління, директор Навчально-інформаційного комп’ютерного центру  УТОС;

Віньковська Людмила Миколаївна – член Центрального правління, директор Житомирського УВП УТОС.

Рішенням VII Пленуму ЦП УТОС у зв’язку з обставинами, які виникли в Автономній Республіці Крим, Лютікова Володимира Івановича було звільнено з посади першого заступника голови Центрального правління УТОС та виведено із складу президії Центрального правління УТОС.

Кіта Сергія Васильовича – члена Центрального правління, директора Дніпропетровського УВП УТОС рішенням VII Пленуму ЦП УТОС обрано до складу президії Центрального правління УТОС та першим заступником голови Центрального правління УТОС

Постанови VII Пленуму ЦП УТОС від 25 березня 2014 року