Упродовж листопада 2022 року у Полтавській ТПО УТОС відбулися заходи соціальної підтримки

У листопаді 2022 року розпочато захід соціальної підтримки до Міжнародного дня сліпих і планується завершити у грудні 2022 року захід полягає у забезпеченні членів  УТОС, що проживають на території Полтавської ОТГ, 377 осіб, у тому числі 14 ВПО, продуктовими наборами, шляхом адресної доставки, зазначених наборів. Цей захід реалізовується завдяки тісній співпраці Полтавської обласної організації УТОС з бізнесом та владою.

З 24 по 28 листопада 2022 р. відбувся захід соціальної підтримки до Дня осіб  з інвалідністю, під час якого члени організації отримали овочеві набори, а саме: картопля, морква, буряк та 5 кг цибулі на кожну особу. Овочі люб’язно надали віруючі з Німеччини та з України.

27 листопада 2022 р. відбулася зустріч мешканців гуртожитку Товариства у Полтаві з представницями жіночого руху, Кооординаторкою Жіночого руху у Полтавській ОТГ, Оленою Андросовою та Іриною Пісоцькою, які передали ковдри, постільну білизну та рушники дванадцяти сім’ям з дітьми, що проживають у гуртожитку Товариства, який практично не опалюється через часті вимкнення електропостачання.

зустріч мешканців гуртожитку Товариства у Полтаві з представницями жіночого руху

На фотографії ковдри, постільну білизну та рушники для сімей з дітьми, що проживають у гуртожитку

30 листопада 2022 року відбувся захід соціальної підтримки до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, під час якого 14 членів організації отримало озвучені тонометри. Фінансову підтримку для закупівлі зазначених медичних тифлоприладів надала мережа аптек «Триоль».