У Полтавській ТПО УТОС протягом листопада відбувались інформаційно-пізнавальні заходи

Протягом листопада 2022 року у Полтавській ТПО УТОС відбувалися інформаційно-пізнавальні заходи.

У Полтавській обласній науковій універсальній бібліотеці ім. І. П. Котляревського відбулося два майстер-класи з арт-терапії:

11 листопада 2022 року Майстер-клас з арт-терапії для дорослих, під час якого члени організації виготовляли жовто-блакитні серця для ЗСУ.

Майстер-класи з арт-терапії

Майстер-класи з арт-терапії

24 листопада 2022 р. відбувся майстер-клас для дітей, батьки яких є членами організації. Діти малювали автопортрет. Наприкінці заходу на них чекав сюрприз: подарунки від закордонних партнерів. У майстер-класі брало участь 10 дітей.

Майстер-клас для дітей

Майстер-клас для дітей

16 листопада 2022 р. 10 осіб відвідало виставу «Мартин Боруля», яка відбулася на сцені Полтавського обласного  музично-драматичного театру ім.. М. В. Гоголя.

Незрячі на виставі «Мартин Боруля»

Незрячі на виставі «Мартин Боруля»

22 листопада 2022 року в залі клубу ПОГ «Полтавське УВП «Полтаваелектро» УТОС» відбувся захід під назвою «Безпека пішоходів в умовах воєнного часу», під час якого працівниця патрульної поліції Аліна Кондратенко провела інструктаж для членів організації та їхніх дітей. Наприкінці заходу працівники патрульної поліції роздали всім його учасникам світлоповертальні браслети, які наразі роблять їхнє пересування у темну пору доби безпечнішим, ніж раніше. На зустріч прийшли люди, які є працюючими, як в системі Товариства, так і за його межами, а також члени УТОС, що активно та самостійно часто пересуваються містом у темний час доби.