Світлини з Полтавщини за грудень 2023 року

Інформація про діяльність Полтавської обласної організації Українського товариства сліпих за грудень 2023 року:

  1. Протягом місяця для членів Полтавської ТПО УТОС та членів їхніх сімей проведено 13 заходів, У тому числі 5 заходів соціальної підтримки, 3 заходи духовної підтримки, 3 майстер-класи, 2 розважальні програми для дітей до зимових свят.
  2. За кошти Полтавської міської ради та Центру зайнятості надавалися послуги фізичного супроводу мешканців Полтавської ОТГ та осіб, що є ВПО.
  3. Для членів Лубенської ТВПО УТОС проведено 2 заходи соціальної підтримки.
  4. Члени Кременчуцької ТВПО УТОС, які мають першу групу інвалідності по зору, отримали продуктові набори на суму 250 грн. за кошти Кременчуцької ОТГ.
  5. Для членів Кремменчуцької ТВПО УТОС Головою правління організації Юрієм Лафою та активістами зазначеної організації було організовано та проведено 1 захід у бібліотеці УТОС, члени організації відвідали 1 захід, організаований для них Фондом «Старенькі».
  6. До Новорічних свят батьки, які мають дітей до 14-ти років, є членами УТОС і перебувають на обліку в первинних організацій УТОС, які входять до складу Полтавської обласної організації УТОС, отримали солодкі подарунки для дітей.

отримання дітьми подарунків

Так у Лубенській ТВПО УТОС члени організації отримали продуктові набори під час двох заходів соціальної підтримки.

Лубни? отримання продуктових наборів

У Полтавській ТВПО УТОС відбулися такі яскраві заходи:

5 грудня – захід соціальної підтримки «Тиск під контролем»

Один з трьох інклюзивних майстеркласів для жінок, серед яких були жінки з порушенням зору, по плетінню на станочках loom проводила голова Полтавської ТВПО УТОС Марина Бабець. Майстерклас проходив у Полтавській обласній науковій універсальній бібліотеці імені Івана Петровича Котляревського. У рамках реалізації проекту ” Коворкінг для мам”, який реалізовує громадська спілка активних жінок “Вулик”.

Колективна фотографія

Захід соціальної підтримки за підтримки фонду «Добрий заклик», під час якого 100 осіб отримало продуктові набори.

23.12.2023 року відбувся новорічний ранок для дітей, батьки яких є членами УТОС.

Колективна фотографія