Звільнення Гришина судом визнано законним

Постановою Президії Центрального правління Українського товариства сліпих від 12.10.2021 року № 02-03 Гришина Юрія Юрійовича було звільнено з посади директора Кременчуцького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих за грубе порушення трудових обов’язків керівником підприємства.

Гришин Юрій Юрійович з рішенням Президії ЦП УТОС не погодився і звернувся до Крюківського районного суду міста Кременчука Полтавської області за захистом своїх трудових прав одразу з двома позовами.

Крюківський районний суд міста Кременчука Полтавської області розглянувши справу №537/5719/21 виніс рішення від 28 лютого 2022 року, яким відмовив Гришину Юрію Юрійовичу у задоволені позову про поновлення на роботі, а Полтавський апеляційний суд своєю постановою від 31 травня 2022 року апеляційну скаргу залишив без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін.

Крюківський районний суд міста Кременчука Полтавської області розглянувши справу №537/5763/21 виніс рішення від 28 лютого 2022 року, яким відмовив Гришину Юрію Юрійовичу у задоволені позову про визнання протиправною та скасування постанови Президії Центрального правління Українського товариства сліпих від 12.10.2021 року № 02-03, а Полтавський апеляційний суд своєю постановою від 31 травня 2022 року апеляційну скаргу залишив без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін. Відповідно до ухвали від 3 червня 2022 року Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду відмовив Гришину Юрію Юрійовичу у відкритті касаційного провадження за його касаційною скаргою.

Таким чином суд підтвердив, що звільнення Гришина Юрія Юрійовича з посади директора Кременчуцького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих проведене у законний спосіб на підставі рішення, ухваленого відповідно до діючого законодавства у спосіб передбачений діючими статними документами.