85-річчя УТОС відзначили у Чернігові

26 червня 2018 року у Чернігові відбулись урочистості, присвячені 85-річниці з часу заснування Українського товариства сліпих. У заході взяв участь перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук. Вітаючи присутніх у залі, Валентин Мельничук зазначив, що такі риси членів товариства, як співчуття до чужого болю та повна самовіддача для вирішення нагальних проблем незрячих земляків, викликають повагу та бажання зробити життя людей з вадами зору максимально комфортним.

Перший заступник голови обласної ради побажав, аби у серцях цієї особливої категорії громадян ніколи не згасла іскра оптимізму, натхнення та сили духу долати життєві труднощі, а організації подальшого розвитку.

За багаторічну сумлінну працю, активну участь у громадському житті товариства та з нагоди 85-річчя з дня заснування Українського товариства сліпих керівник вручив Почесну грамоту обласної ради члену Чернігівської міської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих Ганні Шатило, а також Подяку Чернігівської обласної ради члену Чернігівської міської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих Галині Киричок.

У святкових заходах взяли участь та привітали членів УТОС депутат Чернігівської обласної ради Дмитро Іванов, депутат Чернігівської міської ради Микола Носко та інші поважні гості.

Завершилися урочистості святковою концертною програмою за участю колективів художньої самодіяльності Чернігівської, Прилуцької та Ніжинської організацій УТОС.