ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ

ДНІПРОВСЬКЕ УВП ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

Підприємство об’єднання громадян «Дніпровське учбово-виробниче підприємство УТОС» запрошує на роботу осіб з інвалідністю по зору віком від 18 до 50 років за різними спеціальностями. Робочі місця спеціально облаштовані для роботи осіб з інвалідністю по зору.

П’ятиденний режим роботи. Повний соціальний пакет.

На підприємстві працює медичний пункт, де працівники мають можливість отримати, за необхідністю, першу допомогу, консультацію лікаря-офтальмолога та кваліфікований масаж. Працює бібліотека. Для самотніх незрячих робітників створені умови проживання в упорядкованому гуртожитку (прийом до гуртожитку – обмежений).

Підприємство має свою базу відпочинку, яка розташована за містом, на мальовничому березі річки. Працівники забезпечуються пільговими путівками для оздоровлення.

Контактні телефони:

Начальник відділу з соц..питань

Нерода Анатолій Іванович – (093)327 23 09

Інспектор з кадрів

Похідня Олександра Семенівна – (093) 327 22 24

КЕРІВНІ ВАКАНСІЇ ЦП УТОС

Центральне правління Українського товариства сліпих повідомляє, що відкриті вакансії на посаду директора Звенигородського, Снятинського, Хмельницького учбово-виробничих підприємств Українського товариства сліпих.

Вимоги до кандидата на посаду директора: вища освіта, бажано особу з інвалідністю, віком до 60-ти років, перевага надається особам, які працювали чи працюють в системі УТОС.

Контактний телефон:

Відділ кадрів
Лісова Віра Миколаївна – (044) 235-32-03.