«Музика природи» від творчого колективу незрячих. Він провів концерт на Гайсинщині 

Джерело:

https://vn.20minut.ua/Kontserty/muzika-prirodi-vid-tvorchogo-kolektivu-nezryachih-vin-proviv-kontsert–11778281.html

https://ilikenews.com/news/vinnytskyy-kolektyv-nezryachykh-hastrolyuye-po-oblasti

Колектив художньої самодіяльності вінницького підприємства незрячих не обмежується концертами в обласному центрі, але й гастролює по районах. 17 березня він завітав до села Глибочок Тростянецької територіальної громади (Гайсинський район). Там незрячі музики презентували концертну програму «Музика природи».  

Вінничани виступали в затишному Будинку культури, перед вдячними слухачами, більшість із яких складали учні місцевих шкіл. Митці з міста над Бугом представили найкращі твори свого репертуару та поспілкувались з місцевими мешканцями.

Староста села Глибочок Валентина Горбань запросила колектив незрячих приїздити регулярно. І, за українською традицією, вручила коровай як символ гостинності.

– Ми завжди раді гостям, які в цей складний час передають нашим людям своє тепло, – сказала Валентина Горбань.

– Ми намагаємось донести дітям любов до рідної землі та наших традицій. І концертна програма була практичним прикладом цього, – додала директорка Глибочанської гімназії Валентина Дригант.

Директор вінницького підприємства незрячих Костянтин Ільніцький і голова обласної організації УТОС Віктор Зелінський задоволені, що у нинішні складні часи мистецтво людей з інвалідністю по зору може підтримувати людей, приносити їм хвилини радості та заспокоєння. 

-Це наш невеликий внесок у майбутню перемогу,  – підсумував Віктор Зелінський.

Пресцентр Вінницької обласної організації УТОС