Співоча арт-терапія. У психоневрологічному будинку-інтернаті Вороновиці влаштували концерт

Джерела: https://vn.20minut.ua/Sport/spivocha-art-terapiya-u-psihonevrologichnomu-budinku-internati-voronov-11797159.html

https://ilikenews.com/news/rehiony/novyny-vinnychchyny/spivocha-art-terapiya-u-psykhonevrolohichnomu-budynku-internati

Для колективу художньої самодіяльності вінницького  підприємства незрячих вже стало традицією  проводити концерти у закладах нашої області, де мешкають люди з особливими потребами. Тепер колектив радо зустрічали мешканці Вороновицького психоневрологічного будинку-інтернату. 

-Мешканці завжди раді культурним заходам. Адже до нас такі гості приїжджають рідко, – сказала очільниця Вороновицького психоневрологічного будинку-інтернату Лілія Комар. 

Концертна програма «А мати вишивала рушники» пройшла на одному диханні. І все завдяки дуже чутливій і вдячній публіці. До самого від’їзду слухачі дякували вінницьким митцям за чудові миттєвості арт-терапії.

Тим часом голова правління вінницької територіальної первинної організації Українського товариства сліпих Віктор Зелінський зустрівся із членом організації Валерієм Поляковим, що мешкає в будинку-інтернаті. Із Лілією Комар він домовився щодо подальшої співпраці. Адже в будинку-інтернаті є ще кілька осіб, які мають бажання стати членами УТОС.

Гості з Вінниці передали керівництву та мешканцям закладу щирі вітання від директора вінницького підприємства незрячих Костянтина Ільніцького і подарували календар із логотипом підприємства.

Пресслужба Вінницької обласної організації УТОС