07 липня об 11-годині в Реабілітаційному центрі УТОС відбудеться психологічний семінар-тренінг «Гармонізація внутрішнього стану», «Вправи на розвиток навичок самодопомоги під час війни»

За 4 місяці війни змінився психологічний стан людей, особливо людей з інвалідністю. Постало багато питань: як тримати баланс між війною та життям, як зберегти відносини, як підтримати один одного в умовах війни. Ми розуміємо, що спілкування, навчання під час війни – це самодопомога, щоб пережити стрес в умовах війни. З цією метою Реабілітаційний центр УТОС взяв участь у Проекті психологічної підтримки населення громадської організації «Самаритянин». Спільна діяльність з громадською організацією забезпечує психолого-соціальну підтримку людям з порушеннями зору і переселенцям. В Реабілітаційному центрі УТОС сформовані і працюють психологічні групи по 6-8 незрячих людей для навчання по подоланню емоційних стресів і набуття навиків саморегулювання в стресових ситуаціях. З незрячими працюють спеціалісти – психологи з громадського об’єднання «Самаритянин».

29 червня 2022 року відбувся психологічний тренінг «Вивчення способів подолання стресових ситуацій в умовах війни».

07 липня 2022 року об 11-годині в Реабілітаційному центрі УТОС відбудеться психологічний семінар-тренінг «Гармонізація внутрішнього стану», «Вправи на розвиток навичок самодопомоги під час війни».

Запрошуються усі бажаючі за адресою: проспект Валерія Лобановського, 136, 2 поверх, творча кімната!

В.о. директора Реабілітаційного центру УТОС, Софія Стаховіч