На Волині пройшов конкурс декламаторів

Правління Волинської обласної організації УТОС вирішило відзначити 29-ту річницю Незалежності України проведенням поетичного конкурсу декламаторів серед людей з інвалідністю зору, членів Волинської обласної організації УТОС в режимі онлайн, який проходив з 20 липня по 20 серпня 2020 року.

Відповідно до ухваленого положення конкурс декламаторів поезії українських авторів присвячено черговій річниці Незалежності України. Це й захід проводився в режимі онлайн з метою обміну досвідом, патріотично-виховної роботи, підвищення виконавської майстерності самодіяльних артистів, популяризації творчого надбання літературної спадщини українських поетів і місцевих авторів, а також привернення уваги громадськості до активної життєвої позиції людей з інвалідністю зору, виявлення нових талантів, особливо серед молоді. Участь у конкурсі первинних організації Волинської обласної організації УТОС була обов’язковою.

Кожен учасник конкурсу читав по два твори на вибір: місцевих авторів і українських поетів.

Конкурс проводився у два етапи:

І етап – на місцевому рівні

ІІ етап – обласний.

І етап проводився в первинних організаціях Товариства. Декламатори, які на першому етапі конкурсу набрали 15 балів отримали право взяти участь у ІІ його етапі в режимі онлайн.

На пропозицію обласного правління відгукнулись люди з інвалідністю І та ІІ групи зору з м. Луцька, Луцького р-ну, м. Горохова і Горохівського району, м. Нововолинська, м. К-Кашинська, м. Любомиль і Любомльського та Шацького району,

На обох етапах конкурсу виступи учасників оцінювало журі за 15-ти бальною системою: сценічна культура, виконавча майстерність, репертуар.

Склад журі, як і оргкомітет затверджено обласним правлінням.

З метою заохочення кращих виконавців встановлені призові місця: Гран-при – диплом і премія

І місце – почесна грамота і премія

ІІ місце грамота і премія

ІІІ місце-грамота і премія

А також як заохочення відзначено учасників подяками і преміями за участь у конкурсі.

Кошти на заохочення переможців і учасників конкурсу виділила Волинська обласна організація УТОС з благодійних надходжень.