ПЕРЕДПЛАТА У 2024 РОЦІ

Шановні друзі!

Об’єднана редакція періодичних видань Українського товариства сліпих «Заклик», попри всі труднощі війни в Україні і відсутність державного фінансування продовжує працювати для вас. Ми нагадуємо, що передплату на газету «Промінь» ви можете оформити у кожному поштовому відділенні України. Запитуйте Каталог видань України «Преса поштою» на перше півріччя 2024 року, в якому знайдете індекси газети «Промінь» двома варіантами: 61004 – плоскодрукованим і 61005 – рельєфно-крапковим шрифтом. Вартість передплати газети «Промінь» на один місяць: плоскодрукованої – 10 грн, рельєфно-крапковим шрифтом – 136,00 грн. Укрпошта додатково стягує 5 грн. за доставку одного примірника.

Фотографія газети «Промінь»

Газета «Промінь» ще з 1989 року є незмінним періодичним виданням для незрячих людей України. І, незважаючи на складні часи, газета виходила завжди, висвітлюючи на своїх шпальтах все, що переживало Українське товариство сліпих за всі ці роки.

Передплатіть газету і чекайте її вдома. Підтримайте газету «Промінь», адже наша газета залишилась єдиним періодичним виданням серед громадських організацій людей з інвалідністю.

Разом до перемоги! Все буде Україна!