7 листопада 2023 року Національна Асамблея людей з інвалідністю України запрошує на черговий вебінар з циклу «Досвід інклюзивного відновлення Японії після стихійних лих»

Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Японським форумом інвалідності запрошують усіх бажаючих взяти участь у четвертому вебінарі із циклу: «Досвід інклюзивного відновлення Японії після стихійних лих».

Під час свого виступу спікери поділяться своїм досвідом у розбудові та відовленні постраждалих громад, пояснять і визначать концепції відновлення за принципом «краще, ніж було», яку було запропоновано Урядом Японії і остаточно сформульовано в Сендайській рамковій програмі ООН зі зниження ризику лих. Також, буде обговорення і спроби окреслити майбутній світовий стандарт, що також поширюватиметься на техногенні кризові ситуації, і який, будемо сподіватися, ініціює Україна.

Другий доповідач розповідатиме як виконавча структура в сфері японської офіційної допомоги в цілях розвитку Японське агентство міжнародної співпраці (ЯАМС) ініціювало різноманітні програми співпраці з українськими партнерами. Під час доповіді буде розглянуто вже реалізовані заходи співпраці та подальші дії.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 7 листопада 2023 року 10:30-12:00 за київським часом

ПОСИЛАННЯ НА ЗУМ КОНФЕРЕНЦІЮ: https://spf-or-jp.zoom.us/j/92805234130?pwd=OFNZMlJWMVpXMlNRc2JVd3JQaWdMdz09

Про доповідачів:

Професор Такея – консультант з питань зниження ризику лих і політики відбудови. Також, читає лекції в Міжнародному науково-дослідному інституті про лиха при Університеті Тохоку і готує наступне покоління службовців і фахівців зі зниження лих. Також був головним представником переговорної групи Уряду Японії в процесі підготовки Сендайської рамкової програми зі зниження ризику лих на 2015–2030 рр. а наразі є Заслужений технічний радник з питань зниження ризику лих і представляє сутність ЗРЛ і відповідну політику Японського агентства міжнародної співпраці для всіх країн, що розвиваються, і донорських організацій.

Тобу Кабаякава – з вересня 2022-го року керує офісом з питань кризового реагування і відновлення України при Японському агентстві міжнародної співпраці. До своєї нинішньої посади пан Кобаякава працював заступником Генерального директора Департаменту управління інфраструктури та очолював групу з енергетики і видобування. Також у минулому країновий директор для Шрі-Ланки і Мальдів і відповідав за весь портфель операцій ЯАМС для цих країн.